Sorszám

Bútorok megnevezése

Nettó kikiáltási ár

Árverési biztosíték

27.3 részes szövet ülőgarnitúra50 000 Ft5 000 Ft
28.ruhásszekrény pár (akasztós és polcos)20 000 Ft2 000 Ft
29.ruhászekrény, vitrin és komód160 000 Ft16 000 Ft
30.nappali 3 részes ülőbútor dohányzóasztallal55 000 Ft5 500 Ft
31.állólámpa10 000 Ft1 000 Ft
32.hintaszék40 000 Ft4 000 Ft
33.kinyitható étkezőasztal, 4 kárpítozott székkel34 000 Ft3 400 Ft
34.kétágú falikar5 000 Ft500 Ft
35.intarziás szalonasztal   ELKELT15 000 Ft1 500 Ft
36.díszes szalonasztal30 000 Ft3 000 Ft
37.faragott koloniál szekrény   ELKELT7 000 Ft700 Ft
38.Koloniál ülőgarnitúra, szalonasztallal98 000 Ft9 800 Ft
39.díszes tálalószekrény20 000 Ft2 000 Ft
40.nyitott könyves szekrény40 000 Ft4 000 Ft
41.díszes vitrin szekrény60 000 Ft6 000 Ft
42.női rokokó íróasztal   ELKELT80 000 Ft8 000 Ft
43.koloniál stílusú heverő   ELKELT10 000 Ft1 000 Ft
44.Sternberg zongoraszék   ELKELT5 000 Ft500 Ft
45.fiókos kisasztal8 000 Ft800 Ft
46.Herendi asztali lámpa35 000 Ft3 500 Ft
47.csillár 1+9 ágú25 000 Ft2 500 Ft
48.vitrines szekrény50 000 Ft5 000 Ft
49.fiókos komód35 000 Ft3 500 Ft
50.etager   ELKELT20 000 Ft2 000 Ft
51.neobarokk vitrines szekrény30 000 Ft3 000 Ft
52.metszett tükör, faragott keretben20 000 Ft2 000 Ft
53.kerek szalonasztal30 000 Ft3 000 Ft
54.szalonasztal25 000 Ft2 500 Ft
55.ovális tükör, díszes keretben35 000 Ft3 500 Ft
56.rekamié hengerpárnával40 000 Ft4 000 Ft
57.heftelt kárpitozású 3 részes ülőgarnitúra85 000 Ft8 500 Ft
58.XIX. sz. végi komód55 000 Ft5 500 Ft
59.modern állólámpa10 000 Ft1 000 Ft
60.óarany csillár25 000 Ft2 500 Ft
61.kétágú falikar, textil búrákkal8 000 Ft800 Ft
62.3 izzós falikar   ELKELT15 000 Ft1 500 Ft
63.szecessziós szalonasztal50 000 Ft5 000 Ft
64.aranyozott asztali lámpa4 000 Ft400 Ft
65.késő biedermeier komód   ELKELT130 000 Ft13 000 Ft
66.kinyitható kártyaasztal55 000 Ft5 500 Ft
67.zsúrkocsi25 000 Ft2 500 Ft
68.kisasztal10 000 Ft1 000 Ft
69.thonett asztalgarnitúra45 000 Ft4 500 Ft
70.kristály asztali lámpa10 000 Ft1 000 Ft
71.tabernákulum ELKELT450 000 Ft45 000 Ft
72.kárpítozott ülőpárnájú székpár, szögletes háttámla ELKELT24 000 Ft2 400 Ft
73.kárpítozott ülőpárnájú székpár, íves háttámlával ELKELT28 000 Ft2 800 Ft

Feltöltés ideje: 2012. április 11.
Utoljára módosítva: 2014. július 09.